Social Media

The Plaza Tirana has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018
Artistic Jewellery Pirro has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

E dinit që Artistic Jewellery Pirro realizoi dhuratën që ju dorëzua Papës Françeskut dhe krijoi një përkrenare të heroit tonë Gjergj Kastrioti, bazuar në origjinal por të personalizuar me shijet dhe talentin e e të famshmit Pirro!? Urime përsëri si fitues i Superbrands Albania

6 Vellezerit Osmani has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Insifa_shpk si pjesë e Insifa Shpk Me një linjë të re prodhimi dhe me hapsira të shumfishuara magazinimi, i përgjigjet me një investim serioz impenjimeve të eksportit drejt vendeve që dikur importonin tek ne! Bashkimi vëllazëror vazhdon të sjellë rezultate të paimagjinueshme më parë! Urime për të tretën herë si fitues Superbrands Albania

Grass Albania has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Grass Albania me më shumë se 10 vite eksperiencë, prezente në më shumë se 50 vende të botës, me mbi 3.000 produkte dhe një impjant të shtrirë në 50.000m2, që garanton kapacitet prej 65.000 ton, me cilësinë më të lartë Europiane. Urime fituesi i Superbrands Albania

Grt Group Albania has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

10 vjet eksperiencë në tregun Europian dhe Ndërkombëtar. Distributor ekskluziv i 10 brandeve të mirnjohura ndërkombëtare dhe tanimë fitues i Superbrands Albania, urime Grt Group Albania

Gjirofarm SH.A has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Të prodhosh produkte që udhëheqin shijet e njerëzve dhe janë garant i cilësisë, është vetëm njëra anë. Të fitosh të drejtën e eksportit jashtë vendit është sfidë. Suksese në tregun gjigand Amerikan dhe si fitues Superbrands Albania

Glina has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Të pish ujë është jetike, por të pish ujë për t’u kuruar është një domosdoshmëri që vetëm mrekullia Glina mund ta realizojë. Falemidnerit fitues të Superbrands Albania

Geraldina Sposa Official has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Të përmbushësh dëshirat e nuseve është misioni i pamundur që Mandi dhe Marçela kanë përmbushur gjatë 24 viteve të të famshmes Geraldina Sposa Official. Por kjo nuk i mjafton më çiftit që udhëheq tendencat e modës në Shqipëri - Suksese të mëtejshme edhe në Superbrands Albania

FMT Group has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Fmt Group, prodhuesit të vetëm të gjeneratorëve në Shqipëri dhe distributor zyrtar të Brandeve më të famshme të gjeneratorëve në botë, i urojmë mirseardhjen në Superbrands Albania

F&M Reklama has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

F&M Reklama Një biznes familjar që i vjen në ndihmë prej më shumë se një dekade tanimë tregut shqiptar në fushen e printimeve e personalizimeve ku forca qëndron në përfshirjen e familjes dhe një punë në ekip. Faleminderit që jeni fitues Superbrands Albania

EHW GmbH has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

EHW GmbH Një nga shtyllat e zhvillimit të qëndrueshëm ekonomik në industrinë ushqimore, që ka imponuar standartin dhe arritjet e tij duke e udhëhequr sektorin e duke e paraprirë atë. Falemidnerit që jeni pjesmarrjes prej 3 vitesh në Superbrands Albania

Kantina e Veres ÇOBO has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Për Kantina e Veres ÇOBO Gjigandi mediatik “The Guardian” – dedikon një shkrim në 12 Nentor 2017, me titull “Albania’s wine renaissance”, ku vlerësohet tradita dhe rinovimi teknologjik modern por edhe iniciativa e brandeve të reja si Shendeverë, Faleminderit Muharrem Çobo për pranimin2 vjet rresht të çmimit Superbrands Albania

Conad Albania has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Tregu Shqiptari i maturuar donte një gjigand të rrjeteve të supermerkateve dhe ku më mirë se tek Conad Italia që vlersoi realisht oportunitetin për zgjerim, mbi rriskun që mbarte mbi vete! Faleminderit Conad Albania që jeni pjesë e Superbrands Albania

Ceramic Pro Albania has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Ceramic Pro Albania Lider botëror në veshjen nano-ceramik, kompania më e zgjeruar në planet, ecofriendly dhe mbrojtës ndaj agjentëve atmosferik, mirëseerdhët në Superbrands Albania

Spitali Amerikan - American Hospital Albania has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Urime Spitali Amerikan - American Hospital Albania, përfaqësues i trendit të konsolidimit dhe perfeksionimit të shërbimeve shëndetësore në Shqipëtri.

Agna Group has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Prej 27 vitesh në tregun shiptar dhe me mbi 1.000 punonjës, Agna Group ështe gjigandi I distribucionit jo vetëm në Shqipëri por edhe në Ballkan! Urime për të tretin vit rradhazi miqt e mi

ADEx Courier & Logistics has been awarded with Superbrand, Albanias Choice 2018

 

Comment on Facebook

Tanimë të dorëzosh një pako me ADEx Courier & Logistics është si ta japësh me dorën tënde! Faleminderit për 3 vite rradhazi në Superbrands Albania!

Wishing all our #Superbrands a wonderful Easter.
Teodoro Fernandes faz parte do Conselho Superbrands Angola 2019. Teodoro tem 37 anos. Sua principal profissão Pai de Gemeas . Nas horas vagas cuida da Direcção de Marketing e Negócios Digitais focado em Estratégia da Marca e Comunicação na função de Gestor Sénior. #SuperbrandsAngola
Tania Sousa Jardim faz parte do Conselho Superbrands Angola 2019. 

Licenciada em Marketing & Publicidade pela Escola Superior de Comunicação Social Lisboa, tem uma pós-graduação em “e-business” pelo Instituto Superior de Economia e Gestão – Lisboa e um mestrado em Marketing e Comunicação de Moda e Luxo pela Universidad Complutense, em Madrid. Actualmente lidera o departamento de marketing da Refriango, agregando áreas como o ATL, BTL, Media, Relações Públicas, Digital e Activação de Marca e Eventos. 
Ao longo da sua carreira profissional passou ainda por inúmeras empresas, como a Ativism, a MTV Portugal, a Philip Morris International, SonaeCom, Movicel e Grupo Castel Angola, onde liderou o reposicionamento de marcas icónicas no mercado Angolano, como Cuca, Nocal e EKA, reconhecidas com vários prémios internacionais. 
Lidera actualmente o Marketing da Refriango.
 #SuperbrandsAngola

 

Comment on Facebook

Tanto tanto Orgulho.❤️

Muitos parabéns!👏Beijinhos 🤗

A melhor das melhores! 👏🏾👏🏾👏🏾👏🏾

Mulher de garra 👌🏿 #megusta

Muitas felicidades Tânia. Beijinho

Parabéns

+ View more comments

Dziś, 19 kwietnia przypada 76. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim. Z tej okazji Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, laureat Superbrands Culture.pl po raz kolejny organizuje akcję społeczno-edukacyjną Żonkile. „Żółty żonkil jest symbolem zbiorowej pamięci”. W tym roku na ulice Warszawy wyjdzie rekordowa liczba - 2,5 tysiąca wolontariuszy.
Why Data Science Teams Need Generalists, Not Specialists.

READ MORE HERE: https://bit.ly/2SUCcxb
Think outside the box. #Innovation #Quoteoftheday #Brand
Feliz Páscoa. . . .
.
.
#superbrandsmz #mozambique #moçambique #maputo #brand #marcas #excelencia #superbrandsmoçambique #branding #awards #5aEdição #news #superbrands #eventos #events #pascoa #felizpascoa
Responsável pelo Gabinete de Comunicação e Imagem da BVM, Paula Bila é a mais nova integrante do Painel de Conselheiros Superbrands. Parabéns e bem-vinda.
.
.
.
#superbrandsmz #mozambique #moçambique #maputo #brand #marcas #excelencia #superbrandsmoçambique #branding #awards #5aEdição #news #superbrands #eventos #events #conselho #paulabila
Vânia Delgado da UCALL faz parte do Conselho Superbrands Angola 2019. 
Com 36 anos, casada, 2 filhos, é Licenciada em Política Social pela Universidade Técnica de Lisboa, e com Pós-Graduação em Gestão pela Católica Lisbon School of Business & Economics. 
Com 16 anos de experiência na área de Customer Experience e Relacionamento com o Cliente, é actualmente a Directora Geral da Ucall, a maior empresa a actuar no mercado Angolano nas áreas de Customer Care & Contact Center, Outsourcing e Loyalty. 
Na Ucall há 10 anos, tem trabalhado com as principais empresas a operar no mercado, nos diversos sectores de actividade, na Gestão, Operacionalização e Inovação Tecnológica dos Centros de Atendimento e Experiência de Cliente, percurso iniciado no mercado Português, onde trabalhou durante 6 anos na Industria dos Contact Centers, antes de rumar a Angola.         #SuperbrandsAngola

 

Comment on Facebook

Parabéns Dra Vânia Delgado

Parabéns Boss sucesso sucesso sem sessar...

Congratulations 👏👏👏👏👏👏👏

👏👏👏

👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽🌹💐🙂

Que Deus, lhe proteja sempre!

Good bless you...

Well done

Parabéns VD 🏅

Excelente 👏 👏 👏 👏

Parabéns VD 👏👏👏👏👏👏👏👏

God bless u

👏👏👏👏👏👏👏👏

👏👏👏

💪💪👏👏👏

+ View more comments

לקראת הפסח הפתענו את משה ממרוד (מימין) הבעלים והמנכ״ל של תדיראן Tadiran והענקנו לו את פסל ה-Superbrands  על שנה שנייה ברציפות שבה תדיראן מוכתר על ידי הצרכנים כמותג על. שיהיה בהצלחה גם בשנה הבאה!
Load more